Pięć Elementów: Drzewo, Ogień, Ziemia, Metal, Woda

Może Ci się również spodoba

2 komentarze

 1. Rm pisze:

  Co to feng shui???!!!

  • Feng shui, to Twoja codzienna rzeczywistość, która nie istnieje bez Ciebie, tam gdzie Ty jesteś, tam jest feng shui. Dobre feng shui, to Twoja przestrzeń napełniona życiodajną energią – ona jest twoim życiem. Złe feng shui to przestrzeń, w której przepływ energii został zablokowany podobnie jak przepływ krwi w organizmie, który niedotleniony ulega rozchwianiu: czujesz dyskomfort, czy nawet ból.
   Jeśli wstrzymamy nurt rzeki, woda bez ruch zaczyna śmierdzieć, niepielęgnowany ogród zarośnie chwastami, a nieodwzajemniona miłość zgaśnie. Dokładnie tak samo jest z energią w Twojej przestrzeni: zaburzenie jej przepływu to wegetacja, nie szczęśliwe życie. Nic nie jest nam dane raz na zawsze, energia jest w ciągłym ruchu: w Ziemi wędruje swobodnie do czasu, gdy nie ma budynku, który przechwyciłby tę energię, gdy budynek zostanie ukończony (przykryty dachem) energia zostaje zamknięta w przestrzeni – zorientowanie budynku i w czasie – rok zakończenia budowy.
   Ale to Ty w tę przestrzeń wprowadzasz swoją własną energię, a znajomość jej dystrybucji pozwoli Ci tak nią manipulować, aby poruszała się w taki sposób jak Ty zechcesz, bo Ty jesteś panem swojej przestrzeni i Ty pokazujesz energii drogę jak ma płynąc przez Twoje mieszkanie, dom, biuro. Energia jest tworzywem, z którego wszystko co istnieje się składa. wszyscy jesteśmy wytworem jej potęgi i wszyscy jej podlegamy. To tworzywo praktycy feng shui zaprzęgają do pracy na rzecz poprawy życia swoich klientów. Więcej poczytasz w artykule:
   JAK STWORZYĆ PRZESTRZEŃ PEŁNĄ ENERGII? i wielu innych, zapraszam do ich lektury, a następnie działania i sprawdzenia w tej sferze życia, która jest dla Ciebie wyzwaniem. Dostajesz zawsze od życia to co chcesz tylko, gdy coś robisz w tym kierunku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *