O mnie


Henryka Głuszak – Ekspert feng shui, Trener rozwoju osobistego, Coach.

Moją pasją jest człowiek, jego otoczenie oraz rozwój osobisty. Moją misją jest pomoc ludziom czuć się wspaniałe w ich miejscu do życia, pracy i sprawiać, aby ich przestrzeń pomagała im osiągać sukcesy w życiu zawodowym i poczucie spełnienia w życiu osobistym.

Moje 15 letnie doświadczenie w pracy z energia w przestrzeni i 30 letnie z ciałem człowieka oraz szeroka wiedza, nieustannie poszerzana podczas szkoleń, kursów, warsztatów z zakresu psychologii przestrzeni, rozwoju osobistego, coachingu, czyni mnie wyjątkowym ekspertem, który uwielbia pracować z energią w otoczeniu człowieka jako całość, odkrywać jego potencjał. Uważam, że jedno z najważniejszych zadań jakie mamy tu na ziemi, to rozwój siebie i kształtowanie swojego otoczenia, swojego przeznaczenia w zgodzie z naszymi marzeniami, pragnieniami, celami, aby przeżywać swoje życie na swoich warunkach. W mojej pracy najpiękniejsze jest to, że każdy człowiek jest zupełnie inny, każdego co innego motywuje, każdy w co innego wierzy, ma inne przekonania, kieruje się innymi wartościami, co wymaga użycia innych narządzi rozwiązujących jego problem i to jest niesamowite!

Jako ekspert Akademii Feng Shui we Wrocławiu Nr licencji 0148/1/2008 oraz praktyk i członek Stowarzyszenia AFS we WROCŁAWIU, która weryfikuje prace i organizuje staże prowadzone przez wybitnych specjalistów z tej dziedziny – jedyna taka uczelnia w Europie – pomogę ci tak pokierować energią w Twoim miejscu do życia i pracy, aby to miejsce pracowało z korzyścią dla ciebie, Twoich bliskich, czy współpracowników.

Jeśli chcesz odkryć swój potencjał, swój cel i go osiągnąć, chcesz kreować swoje życie tak, aby było spełnione dla Ciebie, abyś sięgał po to, co chcesz, na co tak naprawdę zasługujesz, pomogę ci jako coach na sesji indywidualnej.