Kim jest człowiek?

Może Ci się również spodoba

2 komentarze

 1. Alina Jasica pisze:

  Kim jest człowiek?
  Najprostszą odpowiedzią-człowiek jest duszą zamieszkującą ziemski kombinezon , który sama wybrała przed przyjściem na ten świat.W tamtym wymiarze poznała siebie z wadami i zaletami. Znała dokładnie swoje przeznaczenie, zadania cele, które w momencie urodzenia zostały okryte woalem zapomnienia. Wybrała sama rodziców, środowisko,kosmiczną energię nośną na moment urodzin, które miały sprzyjać realizacji celów, przeznaczenia.Głównym celem każdej duszy/człowieka jest samodoskonalenie, rozwój duchowy – miłość bezwarunkowa, tolerancja, akceptacja inności, różnych ścieżek dochodzenia do samodoskonalenia. Żyjąc, człowiek doświadcza rożnych zdarzeń(lekcje życiowe, nauka), spotyka rożnych ludzi(nie ma przypadku jakich), którzy, są dla niego nauczycielami. Dusza w ten sposób, jak również korzystając z wiedzy innych ludzi uczy się całe życie. Spotyka takie sytuacje, które służą naprawieniu błędów z poprzedniego życia, których była świadoma przed narodzeniem. Całe życie jest nauką i zdobywaniem doświadczeń. dusza jest wielowymiarowa. Ta część w naszym ciela(kombinezonie ziemskim), to tylko czubek „góry lodowej”. Ma cały czas naprowadzanie „z góry” ( W-ja). Im wyższa jest świadomość (lub przebudzenie), tym łatwiejszy jest kontakt z naprowadzaniem , a tym samym unika popełniania nowych lub starych błędów. Ułatwia to samodoskonalenie, które jest głównym celem każdej inkarnacji.

  • „Ciało jest nieustannie ciągnięte w dół – w stronę świata materialnego (shui), dusza wznosi się wyżej i wyżej – to istota człowieka, niewidzialna, nieuchwytna jak feng, a w miarę rozwoju świadomości – rozwój duchowy wyrastają ci skrzydła – Niebo należy do ciebie”.
   Ciało jest narzędziem do poruszania się, działania w naszym fizycznym wymiarze postrzeganym zmysłami fizycznymi, które u każdego człowieka tworzą inną mapę rzeczywistości – unikalną dla każdej osoby, ale mapa to nie terytorium – wszystko, co jest w danej chwili poza świadomością człowieka (to co poza tym „czubkiem góry”). Terytorium, to co jest niewidoczne i nieświadome, odkrywamy nie zmysłami fizycznymi lecz tą niewidzialną częścią nas, która jest nieuchwytna -jak feng.
   Gratuluję wysokiego poziomu rozwoju duchowego, co z pewnością manifestuje się wspierającym otoczeniem, dobrym zdrowiem, poczuciem szczęścia itp w twoim życiu i otoczeniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *