Polityka prywatności

Feng Shui & Ty

BLOG z pasją, który świadczy usługi, przekazuje i propaguje wiedzę z dziedziny aranżacji przestrzeni i zasad życia zgodnego z harmonią natury jak również pomaga tworzyć przyjazne środowisko w codziennym życiu. Tutaj z przyjemnością możesz poznawać tajniki wiedzy na temat zasad Feng Shui i Psychologii Przestrzeni, zgłębiać wiedzę w zakresie Wędrującej Gwiazdy, Czterech Filarów Przeznaczenia i I Cing.

Dane osobiste

W czasie korzystania z Serwisu możesz zostać poproszony o podanie niektórych danych osobowych poprzez wypełnienie formularza zapytania lub newslettera. Dane, o które będziesz proszony, to zwykle imię i adres e-mail. Wymagane są tylko te dane, które są niezbędne do działania Serwisu oraz kontaktu z użytkownikiem na jego prośbę. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, której one dotyczyły.

Każdą osobę w jakikolwiek sposób wykorzystującą stronę obowiązuje aktualna Polityka Prywatności na podstawie przepisów RODO, czyt. Regulacji o Ochronie Danych Osobowych. Jakiekolwiek zmiany wprowadzane w Polityce Prywatności nie wpływają na podstawową zasadę: BLOG Feng Shui & Ty nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych użytkowników strony. Twoje dane zostaną wykorzystane tylko do komunikacji z Tobą. W każdej chwili będziesz mógł usunąć te dane. Będziesz mógł to zrobić automatycznie zgodnie z informacją, którą dostaniesz razem z wiadomością ode mnie. Możesz też po prostu poprosić o to w e-mailu.

Prawa autorskie

Copyright © Feng Shui & Ty
Zawartość stron w tej domenie oraz nazwa domeny podlegają ochronie prawnej. Dokumenty, artykuły, grafiki, skrypty i inne pliki tworzące serwis na tej domenie stanowią własność Feng Shui & Ty lub zostały wykorzystane za zgodą osób uprawnionych.
Kopiowanie i rozpowszechnianie za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej jest zabronione, chyba że zostało to inaczej uzgodnione z Serwisem.

Dziękuję za Twoje Zaufanie!

Henryka Głuszak