Jak zagrać z energią w 2022 roku Wodnego Tygrysa | Część 2

Nie ma nic gorszego jak zagrożenia, które atakują człowieka znienacka. Jeśli wiesz jakie są zagrożenia, to już jest dobrze. Gdy znasz potencjał energetyczny twojego miejsca do życia możesz się przygotować na rozpoczynający się 04.02.2022 rok Wodnego Tygrysa. Poznałeś już najkorzystniejsze wpływu energii rocznej, która zagości w konkretnych sferach twojej przestrzeni: N, SE, NW, NE, S i wiesz jak aktywować i wzmacniać jej przepływ. Teraz dowiesz się jak zostawić w spokoju tę, która blokowała by ci korzystne zmiany w ważnych obszarach twojego życia, bo tylko życie w harmonii z otoczeniem pozwoli ci czerpać tę korzystną do życia i zachować zdrowie.

Spójrz na zapis energii, która zagości w twojej przestrzeni w roku Wodnego Tygrysa zgodnie z czasem i kierunkami geograficznymi, który masz poniżej w poprzednim artykule. Dotyczy każdej przestrzeni życiowej lub biznesowej: dom, budynek, w którym znajduje się twoje mieszkanie, pokój. biuro, otoczenie itd.

Sprawdźmy, gdzie zawędrowały niekorzystne gwiazdy, abyś mógł zawczasu zniwelować ich niekorzystne działanie, zwracając szczególną uwagę na wejście, sypialnię, pokój głównego żywiciela rodziny, pokój dziecka, a w firmie gabinet szefa oraz ważnych decyzyjnych osób.

Najsłabsze sfery twojej przestrzeni: SW 2, E 3, Centrum 5 i W 7.

SW 2

2 gwiazda, która negatywnie wpływa na zdrowie i poczucie bezpieczeństwa. Może przynieść choroby zwłaszcza układu pokarmowego, odpornościowego, gdy ta sfera jest aktywowana remontem, głośną muzyką i innym ruchem, hałasem lub zewnętrzne formy terenu są niekorzystne. Wstrzymać się od wszelkich robot i kopania w Ziemi w tym rejonie działki. W mieszkaniu ignoruj tę sferę: nie jest dobra dla kobiet w ciąży, seniorów i wszystkich mających problemy z narządami jamy brzusznej. Najlepszym lekiem feng shui jest 6 monet związanych czerwoną wstążeczką (rewersem do góry) i wszystkie przedmioty, ozdoby metalowe, z brązu, miedzi, mosiądzu, złote. Ale jeśli masz tu biuro i zajmujesz się nieruchomościami i budownictwem, drobnymi naprawami, to możesz spodziewać się sporych zysków z poczynionych inwestycji.

E 3

3 gwiazda kłótliwości, sporów, związana z konfliktami, sprzeczkami, kradzieżą i stratami. To także odwaga. Częste przebywanie w tej sferze twojej przestrzeni może nieść stres spowodowany nagromadzeniem się zbyt wielu trudnych spraw, plotki, kłótnie, sprawy prawne i sądowe szczególnie, gdy zewnętrzne formy terenu działają destrukcyjnie na ten obszar twojej przestrzeni. U mężczyzn mogą pojawić się problemy z układem nerwowym, kośćmi, szczególnie złamania kończyn dolnych, problemy z wątrobą, infekcje płuc. Pogorszenie relacji między ojcem i synem. Remedium to użycie elementu Ognia w tym sektorze, kolor czerwony, oświetlenie, palące świece. Unikaj tu elementu Wody i Metalu. Gdy masz tu wejście i masz wpływ na otoczenie zewnętrzne możesz powiesić tu lusterko ba – gua na zewnątrz budynku, zadbać o oświetlenie przy wejściu. W sektorze E2 82,5 97, 5 można remontować, ruch uaktywnia Kwiat Brzoskwini co pomaga w osiąganiu sukcesów w pracy. Sprzyja zwłaszcza sportowcom, osobom zajmującym się sprzedażą, zwłaszcza marketingiem oraz pozyskiwaniem funduszy.

Centrum 5

5 złośliwa, żółta 5 to gwiazda choroby, problemy, wypadki, bankructwo, symbolizuje nieszczęścia, niespodziewane przeszkody. Lepiej zatem nie poruszać tu energii: nie remontować, nie hałasować, unikać głośnej muzyki, palenia w kominku, czy świec przez cały 2022 rok – to najlepsze remedium. Jak najmniej tu przebywać. Można elementy Metalu: najlepiej złoty przedmiot, tykwę, 6 monet stroną jin do góry, miseczkę z solą, którą będziesz wymieniał, gdy zrobi się mokra lub wodę z solą – wybierz taki lek feng shui, który najlepiej pasuje do twojej przestrzeni.

W 7

7 reprezentuje skandale, niemoralne zachowanie, agresję, stratę, kradzież – uwaga w 03, 08 i 01.2023, kłótnie, dysharmonię. Także komunikację, rywalizację. Jeśli teren na zewnątrz jest niekorzystny lub pobudzany kopaniem w ziemi, to mogą pojawić się włamania. Jeśli masz tu drzwi wejściowe upewnij się, że zamki działają i zadbaj o ubezpieczenie. Jeśli biuro pojawi się niezdrowa rywalizacja i szemranie za plecami. Dobre miejsce jedynie dla tych co zajmują się przemawianiem, nauczaniem, wypowiadaniem na różne tematy oraz dla lekarzy chirurgów, wojskowych, ćwiczących sztuki walki, księgowych, doradców finansowych. Dla tych, którzy chcą zakończyć niechciane relacje, zakończyć ciągnące się sprawy sadowe, czy uregulować długi w zaplanowany sposób. Jednak najlepiej jak najmniej przebywać w tej sferze swojej życiowej przestrzeni, nie remontować, nie hałasować, W tym roku nie powinny przebywać tu szczególnie dzieci, gdyż mogą być narażone na skaleczenia metalem, operacje chirurgiczne, choroby płuc, czy związane z krwią. Jeśli masz wpływ na otoczenie zewnętrzne możesz zamontować tu lustro ba gua, ustawić psy Fu.

Znasz już najkorzystniejsze i najsłabsze sfery swojej przestrzeni w tym roku. W okresie 8 – do 2024 roku powinniśmy jak najwięcej przebywać w tych sferach naszej przestrzeni, gdzie zawędrowały gwiazdy: 1, 4, 6, 8, 9 aby cieszyć się w nich pomyślną CHI. Używaj ich jak najczęściej, poruszać w nich energię: postaw tam radio, komórkę, zdrowo rosnący kwiat, czy bijący zegar, zapewniając sobie sukces we wszystkich swoich dążeniach. Wiesz także jak chronić się przed nieszczęściem, powstrzymując negatywne wpływy niekorzystnej energii Sha: 2, 3, 5, 7. Teraz, gdy wyznaczyłeś już swój cel możesz zrobić własną analizę feng shui, aby cieszyć się i doświadczać pozytywnego działania energii Chi. Prognozy na każdy miesiąc tego roku oraz dla poszczególnych znaków zodiaku z uwzględnieniem przestrzeni i czasu oraz osobistego feng shui, które będą się tu pojawiały, pozwolą wam tak zarządzać energią w waszym miejscu do życia, aby ten rok był dla was najlepszym rokiem z dotychczasowych.

Kochani to, że wasza przestrzeń – dotyczy to także strychu i piwnicy – powinna być czysta, uporządkowana, pozbawiona starej, zastałej energii Sha to podstawa.

Napisz w komentarzu jak ci idzie wprowadzając zmiany, podziel się swoim doświadczeniem.


Opublikowano

w

przez

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *