Jak zagrać z energią w 2022 roku Wodnego Tygrysa | Część 1

Zmiany są wpisane w nasze życie. Obecnie zachodzą szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Dlatego tak ważne jest, abyś tak zagrał z energią w twojej przestrzeni życiowej lub biznesowej, byś jak najlepiej mógł wykorzystywać wpływy czasu i przestrzeni oraz swój potencjał. Energia płynie, nic nie stoi w miejscu. Gdy znasz potencjał energetyczny miejsca, w którym dzisiaj mieszkasz oraz swoje osobiste feng shui możesz się przygotować na rozpoczynający się 04.02.2022 rok Wodnego Tygrysa.

Najważniejsze są roczne i miesięczne wpływy energii. Zaczniemy od poznania wpływu korzystnej energii, która zagości w konkretnych sferach twojej przestrzeni od 04.02.2022. Jest to ważne, ponieważ takie czynności jak remont: zbijanie tynków, wymiana okien, drzwi, zrywanie tapet, malowanie, ruch, czy zmiana aranżacji pobudzają energię. Kluczem jest aktywowanie i wzmacnianie tej korzystnej w twoim miejscu do życia. Możesz wzmocnić i pobudzić ją zgodnie z twoim celem na ten rok. Natomiast zostawić w spokoju tę, która blokowała by ci korzystne zmiany w ważnych obszarach twojego życia. Jak zatem zagrać z energią w roku Wodnego Tygrysa? Spójrz na zapis energii, która zagości w twojej przestrzeni od 04.02.2022 roku zgodnie z czasem i kierunkami geograficznymi:

Teraz spójrz na zapis energii w roku Wodnego Tygrysa: dotyczy każdej przestrzeni życiowej lub biznesowej: dom, budynek, w którym znajduje się twoje mieszkanie, pokój. biuro, otoczenie itd. Nie ma nic gorszego jak zagrożenia, które atakują człowieka znienacka. Jeśli wiesz jakie są zagrożenia, to już jest dobrze. To odbywa się w praktyce dnia codziennego.

Zacznij od poznania pomyślnych sfer w twoim miejscu do życia, które będą wspierały twoje przedsięwzięcia, bo będziesz wiedział jak pokierować energią w twojej przestrzeni, aby pracowała z korzyścią dla ciebie. Aby siły i energie związane z tym konkretnym miejscem, w którym przyszło ci dzisiaj żyć, pozostawały w harmonii z tobą, z otoczeniem, wydobywając z ciebie twój potencjał i niosły ci powodzenie w ważnych dla ciebie obszarach życia.

Najkorzystniejsze w tym roku sfery twojej przestrzeni: N 1, SE 4, NW 6, NE 8, S 9

N 1

1 reprezentuje szlachetnych ludzi, mądrość, wiedzę, wspiera rozwój kariery, zajęcia akademickie, związki – prowadzi nawet do ślubu. To cały północny sektor od 332,5 – 22,5 stopni na kompasie. Jest nietypowy w tym roku: znajduje się tu korzystna gwiazda 1 i ten rejon jest dobry dla osób uczących się, studentów, osób zajmujących się twórczością literacką, badaniami naukowymi, filozofią, kreatywnością. Ta sfera będzie wspierała rozwój kariery, twój biznes, tu pojawi się wiele nowych pomysłów. Pojawią się nowe wspierające osoby, asystenci, co pomoże ci powrócić do odłożonego projektu. To dobre miejsce na wspaniałe relacje z partnerem, sprzyja zawieraniu związków małżeńskich, rejon korzystny dla par starających się o dziecko. Najlepsze miejsce w tym roku dla osób z kua 3 i 4. Jeśli nie znasz swojego osobistego feng shui zadaj pytanie w komentarzu, otrzymasz dokładną instrukcję jak je wyliczyć. Z tego wsparcia skorzystasz jeśli uaktywniają tę energię struktury na zewnątrz budynku. Ale uwaga: rejon ten przez cały rok jest pod wpływem energii „Trzech Zabójców” a najlepszym lekiem feng shui na taką sytuację jest nie spuszczać ich z oczu, czyli mieć ich pod kontrolą przez ten rok. Aranżując swoją przestrzeń postaw, powieś w tym miejscu coś, co sprawia, że spoglądasz w tym kierunku z przyjemnością. A tam gdzie idzie twoja uwaga, tam idzie energia, kieruj ją na pozytywne aspekty życia. Nie rób w tym miejscu remontu, na działce wokół budynku nie przeprowadzaj robót ziemnych, nie chcesz przecież, aby pojawili się toksyczni ludzie w twoim życiu.

SE 4

4 to gwiazda akademicka, kreatywności, wspomaga zdobywanie wiedzy, potrzebnych umiejętności, rozwija talenty, promuje także romans. Przebywając w tej sferze swojej przestrzeni wzmacniasz twoje działania twórcze. Korzystna sfera dla studiujących, osób chcących zdobyć nowe umiejętności, zgłębić jakąś dziedzinę wiedzy lub podnieść kwalifikacje. Nauka w tej sferze pozwoli ci osiągać lepsze wyniki na egzaminie, zwiększyć własną kreatywność i zrealizować swoje pomysły. Jeśli masz wejście w tej sferze, sprzyja to realizacji podroży – zwłaszcza tych dalekich, wzmacnia sukcesy w miłości, romans – mogą pojawić się skandale seksualne w tych miesiącach, gdy zawędruje tu miesięczna energia gwiazdy 1, ale jak zagrać z energiami każdego miesiąca w połączeniu z energią roku i feng shui osobistym omawiać będziemy w każdym miesiącu tego roku. Sypialnia w tej sferze wzmocni więzi partnerskie. Korzystaj z tej sfery, gdy chcesz napisać książkę, wykreować nowy produkt online do sprzedaży, czy innych kreatywnych, artystycznych zajęć. To idealne miejsce na medytację.

NW 6

6 reprezentuje autorytet, władzę, wpływy i zdolność do działania. Ta sfera jest szczególnie korzystna dla polityków, przywódców, menadżerów firm, dyrektorów. Sprzyja sędziom, prezesom różnych stowarzyszeń i organizacji oraz tym osobom które chcą piąć się po korporacyjnej ścieżce kariery. Tym, które chcą awansować, wzmocnić swoje wpływ, swój potencjał. Sprzyja promocji i realizacji marzeń biznesowych. Jeśli masz biuro w tym rejonie, ułatwi ci współpracę, może przynieść awans. Lokalizacja ta zachęca do wysiłku zawodowego, do uznania i wywierania wpływu na innych. Znakomity obszar na biuro, sypialnię lub główne drzwi.

NE 8

8 gwiazda pieniędzy, przepływu gotówki w okresie 8. To obszar bogactwa, przebywaj tu jak najczęściej, a to zaowocuje nowymi możliwościami w obszarze kariery i bogactwem. To bardzo korzystna sfera twojej przestrzeni w tym roku: sprzyja rozwijaniu majątku, rozpoczynaniu długoterminowych przedsięwzięć, powodzeniu w pracy, rozpoczynaniu nowego oraz polepsza relacje w rodzinie. Dla wzmocnienia tej energii i jakości życia dobrze jest mieć tu zawsze porządek. Niech będzie jasno i czysto. Pojawi się okazja na dalekie podróże, a w biznesie nowe rynki. Dobry rejon na osiąganie celów, jeśli będziesz aktywować tylko podsektor NE 1 i NE 2. Na NE w małym 15 stopniowym sektorze od 52,5 – 67,5 stopni na kompasie usadowił się Wielki Książę Jowisz. Tai Sui nie lubi bałaganu, hałasu, poważnych remontów i kopania głęboko w ziemi. Nie znosi, gdy zaglądasz mu w oczy, dlatego warto mieć go za plecami, to najlepsze remedium. Aranżuj swoją przestrzeń tak, abyś miał go za plecami i przedłużał jego cień, będzie cię wspierał. Nie remontuj w tym niewielkim podsektorze, nie hałasuj, a osiągniesz zaplanowane cele. Jeśli masz tu sypialnię i twoim celem jest urodzenie zdrowego chłopca, to idealne miejsce w tym roku.

S 9

9 gwiazda bogactwa i inwestycji. Energia w tej sferze twojej przestrzeni pomoże ci podejmować trafione decyzje, związane z pomnażaniem majątku, czy szukaniem korzystnych inwestycji. To najkorzystniejszy sektor dla osób organizujących imprezy społeczne, pracujących w mediach, celebrytów poszukujących publicznej uwagi oraz osób chcących poprawić swój wizerunek. Wspaniała sfera dla szukających oświecenia, medytujących, uczących się. Jeśli masz tu drzwi do domu, wszystko toczy się pomyślnie, w pozytywny sposób. Drzwi do biura w tym sektorze zaproszą energię, która sprawi, że otrzymasz zwroty z poczynionych inwestycji. Znasz już najkorzystniejsze sfery swojej przestrzeni w tym roku, które warto wzmacniać. W okresie 8 – do 2024 roku powinniśmy jak najwięcej przebywać w tych sferach naszej przestrzeni, gdzie zawędrowały gwiazdy: 1, 4, 6, 8, 9 aby cieszyć się w nich pomyślną CHI. Używaj ich jak najczęściej: stawiając tam radio, komórkę, zdrowo rosnący kwiat, czy bijący zegar, zapewniając sobie sukces we wszystkich swoich dążeniach oraz chronić się przed nieszczęściem, powstrzymując negatywne wpływy niekorzystnej energii Sha – o której poczytasz w kolejnym artykule tu na blogu.

Wszystko po kolei tak, aby każdy z was zrobił sobie własną analizę feng shui i mógł cieszyć się i doświadczać pozytywnego działania CHI. Prognozy na każdy kolejny miesiąc tego roku oraz dla poszczególnych znaków zodiaku z uwzględnieniem przestrzeni i czasu pozwolą wam tak nią pokierować, aby ten rok był dla was najlepszym z dotychczasowych.

Napisz w komentarzu jaki pierwszy krok zrobisz, aby zaprosić tę najkorzystniejszą energię do swojej przestrzeni?


Opublikowano

w

przez

Komentarze

2 odpowiedzi na „Jak zagrać z energią w 2022 roku Wodnego Tygrysa | Część 1”

 1. Magdalena

  Dobry wieczór,
  jak wyliczyć moje osobiste feng shui?

  1. Bardzo prosto, bierzesz pod uwagę: twój miesiąc, rok urodzenia i płeć.
   Te wartości dotyczą całego twojego życia, od narodzin, do śmierci. To twoje indywidualne i niezmienne dane. Podam ci najprostszą zasadę wyliczenia twojej liczby gua, abyś już teraz poczuła wsparcie energii płynącej z twoich korzystnych kierunków.
   Dodaj dwie ostatnie cyfry twojego roku urodzenia tak, aby powstała liczba pojedyncza np. rok urodzenia 1988: sumuj 8 + 8 = 16 dodaj je jeszcze raz, aż zostaną sprowadzone do jednej liczby wyjściowej: 8 + 8= 16 = 7
   Jeśli jesteś kobietą urodzoną przed 2000 rokiem: dodaj do tej wyjściowej liczby 5 i sumuj, aż powstanie liczba pojedyncza: 7 + 5 = 12 = ③
   Jeśli twoja liczba gua to: 1,3, 4, 9 – Grupa Wschód, doskonała energia płynie z kierunków: N, E, SE, S choć każdy z tych kierunków łączy się z odmiennym rodzajem pomyślności.
   Gdy znasz już swoją liczbę gua, zadbaj o to, aby w każdej przestrzeni w której się znajdujesz zasilała cię energia, płynąca z twoich korzystnych kierunków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *