Przepływ to zmiana, to życie

Przepływ Chi w  twoim otoczeniu odzwierciedla przepływ energii w twoim ciele. Niezależnie od tego jak się w nim czujesz teraz, możesz tak zarządzać Chi w swojej przestrzeni, aby pomogła ci podążać za twoim pragnieniem, marzeniem zamienionym w cel z datą realizacji. Sama podróż w jego kierunku jest fascynująca i ekscytująca. Spójrz na wszystko to, czym i kim się otaczasz: przedmioty, symbole, obrazy i osoby, które dzielą z tobą tę przestrzeń. Poczuj emocje, uczucia, które towarzyszą ci w tym procesie. Być może są to uczucia, które dodają ci energii. Jeśli nie, zatrzymaj się na tym etapie i zapytaj siebie, jakich emocji chcesz doświadczać w swoim miejscu do życia, czy ta przestrzeń pomaga ci w realizacji twojego celu. Może w tym biegu za celami innych, zapomniałeś o swoim i czujesz, że tracisz energię, która jest twoim życiem, czujesz, że coś w twoim życiu się kończy, czujesz to całym swoim ciałem, a twoje otoczenie, twoja przestrzeń życiowa wyraźnie ci to pokazuje i mówi do ciebie nieustannie, ale czy wiesz jak się z nią komunikować?

Jeśli nie podoba ci się twoje miejsce do życia, jeśli doświadczasz w nim negatywnych emocji, obrazów, masz obok siebie niewspierające osoby itp. miejsce to zabija ciebie. Zatem czas pożegnać to co już ci nie służy i pójść dalej, to rozwój siebie i obowiązek, szczególnie dzisiaj w okresie Ognia, który zaczyna wzrastać, okresie oświecenia, gdy nasze serce woła nas do przodu, do doświadczania coraz lepszej jakości życia w zgodzie z naszym potencjałem. To czas na zmianę, Chi którą jesteś, musi płynąć jak rzeka, abyś żył i doświadczał tego przepływu. Gdy nurt rzeki zostaje wstrzymany woda zaczyna śmierdzieć, ciało chorować, zgodnie z prawami natury niezmiennymi od tysięcy lat: co wewnątrz, to na zewnątrz i odwrotnie. Każdy kryzys w naszym życiu, każde niepowodzenie, każde wyzwanie, to wezwanie do zmian. To czas na zatrzymanie, przeanalizowanie z poziomu energii – serca tego, co się wydarzyło. Poczuj, czy emocje których teraz doświadczasz są tymi, których pragniesz? Służą ci, czy nie? Spójrz na swoje otoczenie i dokonaj własnej analizy.

Mocne myślenie to stosowanie zasad feng shui w codziennym życiu: na czym się koncentrujesz to otrzymujesz. Koncentracja na swoim celu, który nadaje ci kierunek w życiu, nie rozprasza cię i jak wszystko inne w naturze, jeśli się nie rozwijasz, to umierasz. Ci którzy chcą żyć rozwijają się, uczą i nadal żyją, Ci którzy już się nauczyli są świetnie przygotowani do życia w świecie, którego już nie ma! Energia z której się składasz, która jest twoim życiem, tobą powinna płynąć bez zakłóceń. Każde wyzwanie w naszym życiu jest wezwaniem do zatrzymania się, do spojrzenia na swoje otoczenie: na to co i kto nas otacza, uczuciami, emocjami. Co czujesz zanurzony w swoim środowisku, otoczeniu, przestrzeni? Jeśli balansujesz harmonijnie przez wszystkie obszary swojego życia, jesteś zdrowym człowiekiem. Jeśli tak nie jest i być może na tym etapie twojego życia dotyka cię kryzys. Jest to wezwanie do zmiany, które pozwolą ci pójść dalej we właściwym kierunku. Jeśli czujesz, że w twoim życiu potrzebujesz zmian, zgodnych z twoim potencjałem, z tym co ci w duszy gra, możesz dołączyć do Klubu – Klub Feng Shui & Ty dzielimy się pasją, uczymy, doświadczamy Feng Shui | Facebook społeczności, która rozwija się, uczy, wspiera i wykorzystuje zasady feng shui do poprawy jakości swojego życia i zachowania zdrowia.

Ciało jest wszystkim, wszystko jest energią, która zmienia swój stan w zależności od wibracji naszego pola, którym emanujemy na otoczenie, a nasza przestrzeń daje nam informację zwrotną, czy idziemy we właściwym kierunku. Znajomość tych prostych, niezmiennych od tysięcy lat praw natury, pozwala poradzić sobie skutecznie i ze zdrowiem fizycznym i z problemami emocjonalnymi. Sprawdź w praktyce!

Napisz w komentarzu od czego chciałbyś zacząć teraz? – Czy mając wiele możliwości wyboru, wybrałbyś to miejsce, w którym jesteś zanurzony dzisiaj, jako spełniające twoje oczekiwania? – Podziel się swoją odpowiedzią w komentarzu, a otrzymasz 30 minutową poradę feng shui BEZPŁATNIE.


Opublikowano

w

przez

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *