O mnie

Henryka Głuszak ekspert feng shui, konsultant roku 2010!

Witam Cię serdecznie. Wspaniale, że jesteś.

Mam na imię Henryka. Jestem coachem-trenerem rozwoju osobistego, ekspertem feng shui – praktykiem sztuki, w której najważniejszy jest człowiek. Nauki o naszej codziennej rzeczywistości, w której każdy z nas jest zanurzony i każdy ma swój udział. Towarzyszę tej grupie osób dla której ważna jest ich przestrzeń życiowa i biznesowa w zarządzaniu przepływem energii, aby osiągali swoje cele, zachowując zdrowie.

Moja misja pomagania, inspirowanie do zadbania o przepływ energii w ciele i otoczeniu człowieka płynie z mojej pasji jaką jest człowiek, jego przestrzeń oraz świadomy rozwój.

Od 2008 roku jestem ekspertem feng shui: konsultant roku 2010, praktykiem sztuki, która istnieje tak długo jak istnieje człowiek. Jestem absolwentką Akademii Feng Shui we Wrocławiu (Nr licencji 0148/1/2008) praktykiem i członekiem Stowarzyszenia Akademii Feng Shui we Wrocławiu, które weryfikuje prace i organizuje staże prowadzone przez wybitnych specjalistów z tej dziedziny.

Wykonuję analizy feng shui: mieszkań, domów, biur. Udzielam porad przy wyborze najlepszego projektu dla konkretnej osoby. Pomagam wybrać działkę pod budowę szczęśliwego domu. Pomagam aranżować wnętrza zgodnie z celem, któremu mają służyć. Daję skuteczne i proste rozwiązania wyzwań z jakimi zmaga się mój klient. Doradzam w projektowaniu logo, wizytówek, doborze nazw.

Moje 30 letnie doświadczenie w pracy z ciałem i polem energetycznym człowieka jako masażysta i bioenergoterapeuta, praktyka eksperta feng shui od 2008 roku, mnóstwo zdobytej wiedzy z obszaru rozwoju osobistego, metafizyki chińskiej, medycyny niekonwencjonalnej, .., przetestowanej przez moje doświadczenie – a jest ono bardzo duże, bowiem urodziłam się w poprzednim wieku – daje mi sporo narzędzi do pomagania. Narzędzia te splatają się w jedną cudowną całość, wszak dla każdego człowieka, który jest wyjątkowym, niepowtarzalnym kłębowiskiem energii splecionej w ludzką formę, rozwiązanie jest inne. Tak jak osoba, która wnosi w swoja przestrzeń coś indywidualnego, niepowtarzalną historię,  co sprawia, że moja praca eksperta feng shui jest fascynująca i ekscytująca. Mnie w tej sztuce najbardziej pociągają elementy, których nie widać, bowiem tam kryje się przyczyna tego, co manifestuje się w życiu konkretnego człowieka. Mogłoby się wydawać, że po tylu latach pracy z ludźmi niewiele rzeczy może mnie już zaskoczyć. Jednak wszystko, co ujawnia się w trakcie analizy feng shui w przestrzeni danego człowieka i w nim samym jest niepowtarzalne, inne, wyjątkowe i zaskakujące i to jest niesamowite. Jakże często to, co podpowiada mu jego umysł nie jest prawdą o nim. Zmiany w jego przestrzeni pomagają mu nie tylko rozwiązać problem z którym się mierzy, pomagają także zrozumieć siebie.

Moja wizja tworzenia piękniejszego świata zaczyna się od nas samych, naszego wpływu na nasze otoczenie, w którym człowiek może rosnąć, realizując swoje cele, które nadają mu kierunek w życiu, a podążając swoją drogą do sukcesu w zgodzie ze swoim potencjałem, czyni siebie, swoje otoczenie piękniejszym miejscem. Rosnąć możemy tylko w środowisku, gdzie energia płynie. Jej poziom w naszym ciele i otoczeniu decyduje o jakości naszego życia i nie pomogą żadne techniki, gdy brakuje energii do działania. Angażując własną przestrzeń i umysł do pracy na rzecz poprawy swojego przeznaczenia mamy wpływ na jakośc naszego życia Stworzyłam Feng Shui & Ty, abyś podróżując po własnej przestrzeni coraz lepiej poznawał siebie, odkrywał swój wewnętrzny świat, bo choć niewidzialny zmysłami fizycznymi, materializuje się w twoim ciele i otoczeniu jako skutek. Twoje otoczenie jak tysiące lat temu rezonuje z twoim wnętrzem i jak w lustrze pokazuje ci jakie plony zbierasz: co wewnątrz, to na zewnątrz. Jeśli nie ma w nim przeszkód, blokad, brudów fizycznych i energetycznych wzrastasz harmonijne jako zdrowy człowiek. Umysł i przestrzeń są ze sobą powiązane jak dzień i noc, jak jin nie istnieje bez jang i odwrotnie. Tam gdzie jest człowiek, tam to co niewidzialne jak feng, jak umysł, tworzy to co materiale jak to, kto i co cię otacza. Harmonia i równowaga jest kluczem. Dwoistość natury sprawia, że energia płynie i zmiana jest możliwa. Podróżując po własnej przestrzeni, podróżujesz w głąb siebie, a dobre feng shui pomaga dotrzeć do celu w sposób bezpieczny i jak najkrótszą drogą.

~ Rozkwitaj tam gdzie zostałeś zasiany, z tym co masz, teraz.