O mnie

Henryka Głuszak Ekspert Feng Shui Konsultant Roku 2010!

Witam Cię serdecznie. Wspaniale, że jesteś.

Mam na imię Henryka. Jestem Coachem. Trenerem Rozwoju Osobistego. Ekspertem Feng Shui – sztuki, w której najważniejszy jest człowiek. Nauki, która mówi o naszej codziennej rzeczywistości, w której każdy z nas jest zanurzony i każdy ma swój udział. Pomagam tej grupie ludzi dla której ważny jest świadomy rozwój oraz to: kto i co ich otacza tak zarządzać energią w ich miejscu do życia i pracy, aby to miejsce pracowało z korzyścią dla nich.

Moja misja pomagania i inspirowania ludzi do zadbania o swoje otoczenie, do komunikowania się z nim z poziomu energii, płynie z mojej pasji jaką jest człowiek, jego przestrzeń oraz świadomy rozwój.

Od 2008 roku jestem Ekspertem Feng Shui – Konsultant Roku 2010, praktykiem sztuki, która istnieje tak długo jak istnieje człowiek. Ekspert Akademii Feng Shui we Wrocławiu Nr licencji 0148/1/2008 oraz praktyk i członek Stowarzyszenia AFS we Wrocławiu, które weryfikuje prace i organizuje staże prowadzone przez wybitnych specjalistów z tej dziedziny.

Wykonuję analizy feng shui: mieszkań, domów, biur. Pomagam przy wyborze odpowiedniej działki pod budowę, wyborze najlepszego projektu, aranżacji wnętrz. Doradzam w projektowaniu logo, wizytówek, doborze nazw. Indywidualna porada on line pozwoli ci podróżując po własnej przestrzeni znaleźć najlepsze dla ciebie rozwiązanie wyzwania z jakim aktualnie się zmagasz.

Moje 30 letnie doświadczenie w pracy z ciałem i polem energetycznym człowieka,, energią miejsca w którym przebywa, mnóstwo zdobytej wiedzy z obszaru: sztuki, nauki, praktyki feng shui, metafizyki chińskiej, medycyny niekonwencjonalnej, świadomego rozwoju …, przetestowanej przez moje doświadczenie – a jest ono bardzo duże, bowiem urodziłam się w poprzednim wieku, zatem i przepracowanych lekcji życiowych odrobiłam mnóstwo, co daje mi sporo narzędzi do pomagania człowiekowi. Jednak wszystkie te narzędzia splatają się w jedną cudowną całość. Wszak dla każdego człowieka, który jest wyjątkowym, niepowtarzalnym kłębowiskiem energii splecionej w ludzką formę, psychologię wymyśla się od początku. Każdy z nas wnosi w przestrzeń, w której żyje coś indywidualnego, niepowtarzalną historię,  co sprawia, że praca eksperta, coacha, trenera, przyjaciela wspierającego  człowieka w procesie zmiany jest fascynująca i ekscytująca. Mnie w tej sztuce najbardziej pociągają elementy, których nie widać. Tam bowiem kryje się przyczyna tego, co manifestuje się w naszej codziennej rzeczywistości.

Mogłoby się wydawać, że po tylu latach pracy z ludźmi: w różnym wieku, z różnych środowisk, niewiele rzeczy może mnie już zaskoczyć. Jednak wszystko, co ujawnia się w trakcie analizy feng shui w przestrzeni konkretnego człowieka i w nim samym, jest niepowtarzalne, inne, wyjątkowe i zaskakujące i to jest niesamowite. Jakże często to, co podpowiada nam umysł, nie jest prawdą o nas, a feng shui pokazuje jakich zmian dokonać teraz – Ren, tu gdzie jesteś – Ti, z tym co masz – Tien. Moja wizja tworzenia piękniejszego świata, w którym każdy z nas może świadomie się rozwijać, osiągać swój cel, który nadaje nam kierunek na naszej życiowej drodze Tao, każdy może zacząć tylko od siebie: angażując swoją przestrzeń, ciało i umysł. Uważam, że najważniejszym zadaniem człowieka, który świadomie chce się rozwijać jest kształtowanie swojego otoczenia. Bowiem tak kształtujemy swoje przeznaczenie, a rosnąć możemy tylko w środowisku, gdzie energia płynie. Wszystko jest energią, ty także. Wszystko żyje, emanuje, rozwija się tylko, gdy energia płynie. Kluczem jest harmonia i równowaga między tym co niewidzialne jak feng, jak umysł, a tym co materialne jak przestrzeń, jak ciało. Dwoistość natury sprawia, że energia płynie i zmiana jest możliwa. Kto potrafi zachować tę równowagę jest zdrowym człowiekiem.

Feng Shui & Ty stworzyłam dla Ciebie, abyś w podróży po własnej przestrzeni coraz lepiej poznawał siebie, swój wewnętrzny świat, bo choć niewidzialny zmysłami fizycznymi, nieuchwytny jak wiatr, materializuje się w twoim ciele i otoczeniu jako skutek. Jesteś cząstką wszechświata, zgodnie z naturalnym prawem twoje otoczenie rezonuje z twoim wnętrzem: co zasiałeś, to zbierasz. Zatem plony, które zbierasz teraz są projekcją twojego wewnętrznego świata, a twoja przestrzeń jak w lustrze pokazuje ci w jakim miejscu na swojej drodze do sukcesu się znajdujesz. Jeśli miałabym wskazać na jedną rzecz, która przez lata motywowała mnie do działania, byłoby nią znalezienie prostego rozwiązania wyzwań z jakim zmaga się współczesny człowiek. Nasze otoczenie je pokazuje. Jeśli nie ma w nim blokad i brudów fizycznych, jeśli wzrastasz w harmonii z naturą, z tym co ci w duszy gra (czyli w twoim polu nie ma blokad i brudów energetycznych) możesz swobodnie oddychać i właściwie działać, pozostając zdrowym człowiekiem. Bowiem to nie techniki działania, lecz poziom energii w twoim ciele i otoczeniu decyduje o tym, czy zrealizujesz swój cel i czy masz energię, aby poruszać się w jego kierunku.
Czy to miejsce w którym mieszkasz lub pracujesz dzisiaj, jest twoim marzeniem?

~ Rozkwitaj tu gdzie zostałeś zasiany, z tym co masz. Tera!
Zapraszam do podróży po Twojej przestrzeni i w głąb siebie.
Henryka Głuszak

Przewiń na górę