Gdzie znajduje się rezydencji Tai Sui?

Na początku każdego roku zmieniają się wpływy corocznych energii, dlatego coroczna aktualizacja feng shui na podstawie wykresu energii danego roku jest kluczem do skutecznej praktyki. Szczególnie ważna jest ochrona naszej przestrzeni przed pojawiającymi się co roku negatywnymi wpływami i ich przezwyciężenie.

W zależności od wpływu negatywnych energii oraz od tego na jaką sferę naszego domu, mieszkania, biura, oddziałuje, może nieść rożne niepowodzenia i nieszczęścia. Ich siła zależy również od naszego znaku zodiaku. Dobrze jest zatem co roku analizować swoje odczyty astrologiczne. Uwzględnienie corocznych negatywnych wpływów jest niezbędne i jednocześnie bardzo proste, a dzięki odpowiednim środkom zaradczym możesz uniknąć wielu niepowodzeń. Musisz tylko wiedzieć jak wpływa na ciebie energia w obecnym roku Wodnego Tygrysa. Istnieją trzy coroczne wpływy o których powinniśmy pamiętać:

  1. Wu Wang – Żółta piątka
  2. Sarm Sart – Trzech zabójców
  3. Tai Sui – Wielki Książę Jowisz

Zawsze zwracaj uwagę na te trzy negatywne wpływy energetyczne. Mądrością jest bowiem unikanie problemów, które mogłyby się pojawić, gdyby któraś z tych negatywnych energii dotarła do tej sfery twojej przestrzeni, w której znajdują się drzwi wejściowe, sypialnia, czy biuro. A jeśli ta negatywna energia dociera jeszcze do tej sfery, która ją wzmacnia, gdzie roczna i miesięczna energia jest niekorzystna, gdzie znajdują się przypadkowe symbole, itp. niebezpieczeństwo znacznie rośnie.

Najmniej kłopotliwą energia z trzech wymienionych jest Tai Sui który co roku zmienia miejsce swojego pobytu. Chińczycy uważali Wielkiego Księcia Jowisza – Tai Sui za boga roku i odnosili się do niego z szacunkiem. Świadomość gdzie w danym roku się znajduje jest niezwykle ważna. Spójrz na koło astrologiczne. Położenie Tai Sui odpowiada położeniu zodiakalnego znaku, który panuje w danym roku. W tym roku usadowił się na NE 3: trzeci podsektor północnego wschodu, który reprezentuje kierunek Tygrysa.

Wielki Książę Jowisz nie lubi, gdy zakłócasz jego spokój nadmiernym hałasem, kopaniem w ziemi, czy odgłosami remontu, w tym niewielkim zaledwie 15 stopniowym podsektorze między 52,5 a 67,5 stopni na kompasie. Nie znosi, gdy zaglądasz mu w oczy. W takich przypadkach niesie nieszczęście, a rozgniewany sieje spustoszenie. Jednak nie zawsze tak jest, bo gdy uszanujesz jego spokój i zaktywizujesz jego wspomagający cień, siedząc tak, aby mieć go za plecami możesz przez cały rok korzystać z jego wsparcia. By mieć to wsparcie aranżuj swoje miejsce do życia i pracy tak, aby kiedy siedzisz, pracujesz, jesz, przemawiasz, prowadzisz naradę, czy podpisujesz ważne dokumenty miał WKJ za plecami. Nawet jak jest to twój najlepszy kierunek. Warto zyskać jej wsparcie. Zobacz miejsca pobytu Tai Sui w 12 latach kalendarza lunarnego, które reprezentują znaki zodiaku. W tym roku 2022 odpowiada pozycji znaku Tygrysa, czyli 15 stopni określanych mianem NE 3.

Koło astrologiczne przemieszczania się rezydencji Tai Sui w ciągu pełnego cyklu zodiakalnych znaków.

Koło astrologiczne ukazuje przemieszczanie się rezydencji Tai Sui w ciągu pełnego cyklu zodiakalnych znaków, który tak naprawdę odzwierciedla ruch planety Jowisz na nocnym niebie, stąd jego nazwa Jowisz. Możesz sobie też wyobrazić, że Tai Sui
porusza się jak koło fortuny zgodnie z 12 letnim cyklem znaków zodiaku począwszy od Szczura, który rozpoczął obecny 12 letni cykl w 2020 roku.

W tym miejscu odpowiem na pytanie Agnieszki, która pyta jak korzystać z energii Tai Sui w tym roku.


Tai Sui to najsilniejsza energia roku, która co roku zmienia miejsce swojego pobytu. Jego położenie odpowiada położeniu zodiakalnego znaku, który panuje w danym roku. W tym roku Tai Sui usadowił się na NE 3: trzeci podsektor północnego wschodu, który reprezentuje kierunek Tygrysa: między 53,5 a 67,5 stopni na kompasie. To bardzo ważny rejon w ciągu całego roku i najlepiej nie poruszać w nim energii niezależnie, czy dotyczy to mieszkania, domu, biura, ogrodu, działki wokół budynku. Warto zyskać wsparcie tej silnej energii. Wielki Książę Jowisz nie lubi, gdy zakłócasz jego spokój nadmiernym hałasem, kopaniem w ziemi, czy odgłosami remontu w tym niewielkim zaledwie 15 stopniowym podsektorze NE 3.
Nie znosi, gdy zaglądasz mu w oczy. W takich przypadkach niesie nieszczęście, a rozgniewany sieje spustoszenie. Jednak gdy uszanujesz jego spokój i zaktywizujesz jego wspomagający cień, siedząc tak, aby mieć go za plecami, możesz przez cały rok korzystać z jego wsparcia. Dlatego tak aranżuj swoje miejsce do życia i pracy aby, gdy siedzisz, pracujesz, jesz, przemawiasz, prowadzisz naradę, czy podpisujesz ważne dokumenty miał go za plecami. Nawet jak jest to twój najlepszy kierunek. To może być szczególnie istotne, gdy z kimś masz spór. Talizman Tai Sui w tym roku zalecany jest nie tylko dla osób, które mają w swoim wykresie astrologicznym Ba Zi, gdzie pod uwagę bierzemy całą datę urodzenia: rok, miesiąc, dzień i godzinę jedno z takich zwierząt jak: Małpa, Tygrys, Wąż i Świnia, które mogą spodziewać się pewnych przeciwności losu jeśli pozostawią tę sferę przypadkowi. Lecz wszystkich, którzy chcieliby z tego wsparcia skorzystać. przez cały rok Wodnego Tygrysa.

Ten bardzo silny talizman będzie wspierał cię w sprawach osobistych i zawodowych, a wynikiem będzie dobry stan zdrowia. Będzie chronił dom, ciebie i twoich bliskich przed wpływem złych energii. Umieść go na ścianie w pokoju, w którym najczęściej przebywasz. To, ze miejsce to powinno być czyste i powinien panować w nim spokój jest warunkiem. Zapraszając WKJ do swojej przestrzeni: domu, mieszkania, biura, aby niósł tobie i twojej rodzinie błogosławieństwo przez cały rok, możesz w czasie tej ceremonii zapalić kadzidełka, skupić uwagę na twoich pragnieniach, marzeniach, celach. Najlepiej czynność tę wykonaj w dniach od 1–15 luty.

Po roku przygotuj taką samą uroczystą ceremonię dziękczynną i podziękuj WKJ za opiekę i ochronę. Podczas tej ceremonii spal uroczyście talizman, a popiół rozsyp na łące. Nie pal go w domowym kominku, nie wrzucaj do pieca. Jeśli ten talizman zechcesz nosić przy sobie, aby cię chronił i niósł ci szczęście stanie się bardzo silnym amuletem.

Chińczycy stosują wizerunek niebiańskiej istoty Pi Yao, która przynosi pomyślność. Co roku zmienia swoje miejsce, a ustawia się Pi Yao w tej sferze każdej przestrzeni, gdzie w danym roku usadowi się Tai Sui.

Energia jest niezwykle dynamiczna, dobre feng shui wymaga analizowania zmieniającej się energii z roku na rok. Napisz w komentarzu jak ci idzie coroczna aktualizacja?


Opublikowano

w

,

przez

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *