Jak zarządzać energią Trzech Zabójców?

Wszystko jest energią, wszystko żyje, emanuje, rośnie, gdy odpowiednio nią zarządzasz i wykorzystujesz ją z korzyścią dla siebie, dla domu, dla wszystkich jego mieszkańców. Od wielu lat towarzyszę tej grupie ludzi, dla której ważne jest to, kto i co ich otacza, w takim kreowaniu przestrzeni życiowej i biznesowej, aby mogli osiągać swoje cele zachowując zdrowie. Nasze życie i przeznaczenie jest ściśle powiązane z miejscem naszego przebywania w określonym środowisku. Nasza przestrzeń jest naszym lustrem i najlepszym przyjacielem, który mówi do nas nieustannie, ale czy go słuchamy?

Szczęście przychodzi wtedy, gdy żyjemy w harmonii z naturą: z tym co ludzkie i tym co jest domeną wszechświata.

Dokonując corocznych zmian w naszych miejscach do życia należy wziąć pod uwagę: Tai Sui – Wielki Książę Jowisz – Król szczęśliwych gwiazd, który może nas wspierać, jeśli odpowiednio z nim zagramy. Żółta piątka oraz Trzech Zabójców.

Ten artykuł odpowiada na pytanie Asi: jak zarządzać energią Trzech Zabójców. Energia ta usadawia się tylko na kierunkach głównych i zajmuje jeden z czterech głównych sektorów twojej przestrzeni, obejmuje zatem swoim szkodliwym wpływem zakres 90 stopni kompasu. W latach Świni, Królika i Kozy Trzech Zabójców znajduje się na zachodzie. Mamy rok Królika, a Trzech Zabójców znajduje się na zachodzie. Gdy znasz już położenie tej gwiazdy możesz śmiało się z nią konfrontować siedząc twarzą na zachód, nawet wtedy kiedy zachód nie jest jednym z twoich pomyślnych kierunków. Sposobem na Trzech Zabójców jest bezpośrednia konfrontacja, bowiem tak najlepiej przezwyciężysz zgubny wpływ tej energii. Zawsze najlepiej jest usiąść na wprost tej gwiazdy, musi być pod kontrolą, zainstaluj tam jasne oświetlenie. Zasadą jest, że nie powinniśmy mieć ich za plecami.

Napisz proszę w komentarzu jak się czujesz w swoim miejscu do życia, które sam kreujesz? Czy wprowadzasz coroczne zmiany i w tym roku masz pod kontrolą Trzech Zabójców?


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *