Gdy pojawia się Żółta Piątka przy wejściu

Zapewnienie dobrego feng shui wymaga zaktualizowania zmieniających się energii z roku na rok. Coroczne zmiany energii wywierają wpływ zarówno na domy, jak i na ludzi. O negatywnych energiach Tai Sui i 3 Sha, które co roku trzeba wziąć pod uwagę dokonując corocznej aktualizacji, poczytasz w innym artykule. Ten będzie o Pięciu Żółtych: negatywnej energii 5, która co roku zmienia swoje położenie, a więc skutki jej działania także się zmieniają. Artykuł jest odpowiedzią na pytanie Doris: Jakie remedia zastosować na wejście w strefie NW – 3.

Niekorzystna energia 5 w roku 2023 przeniosła się do strefy NW każdej przestrzeni. Gwiazda ta wpływa na dom w zależności od jego osadzenia i skierowania. U Doris pojawiła się przy wejściu, gdzie może wyrządzić krzywdę rodzinie lub firmie znajdującej się pod jej bezpośrednim wpływem mimo, że strefa ta stanowi siedzibę Metalu, który wyczerpuje energię Ziemi 5. Niech nic nie uśpi twojej czujności szczególnie w czerwcu: podwójna 5, ale też luty, kwiecień, wrzesień, listopad. To niezwykle silna, najbardziej dokuczliwa z dziewięciu wędrujących gwiazd, sprowadza nieszczęście, a szczególnie staje się niebezpieczna, gdy pojawia się jako gwiazda roku lub łączy się z energią 9: luty, listopad. Jeżeli drzwi wejściowe twojego domu, mieszkania lub twoja sypialnia znajdują się pod wpływem tej negatywnej energii 5: zajmuje 45 stopni: od  292,5 do 337,5 stopni kompasu należy ustawić odpowiednie remedia w to miejsce, gdzie dociera 5, aby jej przeciwdziałać.

W strefie domu, gdzie znajduje się główne wejście staje się niebezpieczna bez względu na to jaka to strefa. Wynika to z tego, że każde zamykanie i otwieranie drzwi i jakakolwiek inna aktywność w miejscu przebywania tej niebezpiecznej energii 5,  pobudza jej złe wibracje sprowadzając nieszczęście: niesie choroby, wypadki, klęski, straty lub cały łańcuch problemów. Przez główne wejście napływa energia, która rozprzestrzenia się po całej twojej  przestrzeni. Złe „odżywianie” twojej przestrzeni odbija się w każdym obszarze twojego życia, ze zdrowiem włącznie. 

Jakie remedia stosować

Chińczycy używają w okresie 8 mosiężną lub pozłacaną pagodę pięciu żywiołów, która symbolicznie więzi ziemię w swoim wnętrzu. Stawiają ją w tej strefie domu do której dociera gwiazda 5. Piszą na niej pomyślne słowa i rysują trygram CHIEN, ponieważ wzmacnia to siłę jej oddziaływania. Inna skuteczna metoda to powieszenie wysoko przy suficie metalowego zakrzywionego noża, który skutecznie niszczy złą energię 5.

W naszym kraju skutecznym, sprawdzonym remedium jest 6 monet: użyj dużych monet, które opanują 5.  Umieść je w sektorze NW, możesz  napełnić słoik solą, ułożyć na powierzchni 6 dużych monet i delikatnie zalać Wodą, aby ich nie zatopić, możesz też postawić miskę w elemencie Metalu wypełnioną solą, którą będziesz wymieniać, gdy zrobi się mokra.  Możesz  użyć metalową tykwę, inne elementy Metalu w kolorze, kształcie: ładny okrągły metalowy, najlepiej złoty przedmiot. Mój klient jako remedium umieścił sześć końskich podków przed wejściem do domu. Nie wspominam o metalowych dzwonkach 6 rurowych, które zaleca większość konsultantów feng shui, bowiem ich dźwięk i ruch uaktywnia energię 5.

Gdy zlokalizowałaś już energię 5, zastosowałaś remedia, trzeba jeszcze wziąć pod uwagę następujące zalecenia:

  1. Nie wolno kopać ziemi w miejscu, gdzie znajduje się energia 5, czyli w całej 45 stopniowej strefie NW, ponieważ w krótkim czasie energia 5 może sprowadzić na mieszkańców chorobę.
  2. Nie należy wycinać drzew w miejscu, gdzie przebywa energia 5, aby nie stać się ofiarą wypadku i innych kłopotów fatalnych w skutkach.
  3. Nie należy zakłócać spokoju w tej części działki oraz domu nadmiarem hałasu, jasnym oświetlaniem lub inną aktywnością.
  4. Nie należy trzymać w tym miejscu zwierząt.
  5. Nie wskazany jest remont tej części domu, jeśli wiąże się z hałasem i koniecznością kopania, a jeśli musisz odnowić cały dom, nie zaczynaj i nie kończ remontu w tej strefie.

Zakłócenie spokoju w strefie NW, gdzie pojawiła się roczna 5 sprowadza utratę pracy, utratę bogactwa, wypadki, choroby, katastrofy, kradzieże, bankructwo, a czasem śmierć. Lepiej zatem nie poruszać tu energii: nie remontować, nie hałasować, unikać głośnej muzyki, palenia w kominku, palenia świec przez cały  rok. Jak najmniej tu przebywać. Kiedy energia roku 5 i miesiąca 5 spotykają się w tej samej strefie, najlepiej opuścić to miejsce, jeśli nie chcemy chorować i chodzić do lekarza tracąc czas. Może warto zaplanować wyjazd w czerwcu, gdy pojawi się podwójna 5 lub w tych miesiącach kiedy będzie jej towarzyszyć gwiazda 9, jeśli nie można użyć innego wejścia.


Opublikowano

w

,

przez

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *